O nas

Vpozycja.pl – oferujemy profesjonalne pozycjonowanie stron i obsługę SEO, działamy na rynku od 2012 roku. Posiadamy bogate doświadczenie poparte licznymi testami i zadowolonymi klientami.

 

Misja

Nasze główne priorytety jakimi kierujemy się oferując usługi pozycjonowania stron to zapewnienie jak najlepszej jakości usługi, przy zachowaniu relatywnie atrakcyjnych cen. Od samego początku oferujemy naszym klientom współpracę partnerską, rzetelną obsługę i brak „kruczków” w umowach. Głównym celem jaki przyświeca nam w działaniach jest ROI, robimy wszystko, aby wydatki związane z pozycjonowaniem były opłacalne dla naszych klientów i zwracały się wielokrotnie.

Jak działamy

Stosujemy wyłącznie sprawdzone przez nas, bezpieczne metody pozycjonowania. Śledzimy wszelkie zmiany algorytmu wyszukiwarki i dostosowujemy swoje działania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Jesteśmy elastyczni podczas współpracy i staramy się spełnić wszelkie postanowione nam oczekiwania. To co uważamy za nasz bardzo duży sukces to fakt, że żadna ze stron naszych klientów nigdy nie została ukarana przez Google w wyniku zmiany algorytmu, czy też błędnych działań pozycjonerskich.

Rozwój

Cały czas rozwijamy się i poszerzamy swoją wiedzę, tak aby móc zapewnić obsługę na najwyższym nie tylko polskim, ale i światowym poziomie. Jako jedna z pierwszych firm zastosowaliśmy umowę bez konsekwencji za wcześniejsze rozwiązanie, mamy przekonanie, że nasze usługi opłacają się klientom i są oni zadowoleni z naszych usług, co często potwierdzają liczne rekomendacje.